Ośrodek narciarski Hochzeiger Austria

0
1390

Ośrodek narciarski w Jerzens na zboczach Hochzeiger to miejsce idealnie nadające się do rodzinnych wypadów narciarskich. Szerokie, łagodne i niezalesione stoki przypadną do gustu każdemu amatorowi „białego szaleństwa”.

Dodatkowo, dla tych najbardziej zaawansowanych w jeździe ośrodek ma do zaoferowania trudne czarne trasy oraz możliwość pomiaru czasu zjazdu na trasie zawodniczej „Selftime”. Poza świetnymi warunkami do uprawiania zimowych sportów, ośrodek zapewnia również turystom moc rozrywek po nartach. Organizowanych jest tu wiele różnych imprez après – ski, zjazdy saneczkami oraz pokazy przy muzyce szkoły narciarskiej Hochzeiger Pitztal. Spragnieni górskiego słońca narciarze mogą zażywać kąpieli słonecznej w jednym z wielu schronisk i barów i to nawet już po zamknięciu wyciągów

W szkole narciarskiej Hochzeiger początkujący i zaawansowani otrzymają fachowe porady oraz cenne wskazówki także w nowych i modnych dziedzinach białego szaleństwa. Maluchy mają możliwość zabawy w przedszkolu narciarskim – Gästekindergarten, „Pitzi’s Bamibinipark” dla trzy- i czterolatków jak też dla początkujących w parku rozrywki narciarskiej „Pitzi’s Kinderbergpark”. Na początkujących małych snowboardzistów czeka „Boarderpark”.
Sezon narciarski na Hochzeiger trwa od końca listopada do połowy kwietnia

http://www.hochzeiger.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*