Hotel & Medi – SPA Biały Kamień. Na pewno nie jest to najtańsza oferta noclegowa w tym rejonie, ale też nie najdroższa. Nas jednak od czasu czasu korci żeby skorzystać z pewnej formy luxusu. Cen nie podajemy są na stronie http://www.bialykamien.com

Hotel & Medi – SPA Biały Kamień oddalony jest zaledwie kilkaset metrów od centrum uzdrowiska Świeradów-Zdrój. Obiekt położony jest w otulinie malowniczej góry Biały Kamień, zapewniając ciszę i spokój oraz zniewalające widoki. Świeradów-Zdrój to miejsce, które warto odwiedzić o każdej porze roku. Wiosną, latem i jesienią zachwyci nas piękno przyrody, szlaki turystyczne oraz trasy rowerowe, w tym ponad 80 kilometrowy Singltrek łączący Czechy i Polskę. Zimą Świeradów-Zdrój z najnowocześniejszą w Polsce koleją gondolową staje się kurortem dla sympatyków białego szaleństwa.

Dzięki rezerwacji telefonicznej wynegocjowaliśmy troszkę lepsze ceny jak w przypadku systemu on line. Nie będziemy się tu jednak rozwodzili na temat samego hotelu pod kątem wystroju czy ekskluzywności pokoi.Dla nas najważniejsze było to że:obsługa hotelu była bardzo miła, hotelowa restauracja oferowała posiłki w formie szwedzkiego stołu. A to pozwoliło napaść nasze wyposzczone pa paru godzinach spędzonych na ścieżkach rowerowych http://www.singltrekcentrum.cz brzuchy.

 

Druga sprawa to nasze rowery. Hotel zapewnił nam miejsce z wodę do umycia oraz schron na noc dla naszych rumaków. Czyste czekały na kolejny dzień w pomieszczeniu wykorzystywanym w zimie jako narciarnia.Więc śmiało możemy uznać że jest to Hotel przyjazny dla rowerzystów. Jest na uboczu w urokliwym miejscu,więc spełnia warunki też nazwy naszej strony czyli z daleka od szosy.

 

W czasie naszego pobytu kończyła się przebudowa hotelu i dzisiaj jest też do dyspozycji gości ponad 1000 m2 Strefy SPA & Wellness. Wiec na pewno na dzień dzisiejszy podniosły się walory hotelu. Pewnie taka regeneracja, gdyby wtedy funkcjonowała. Przyniosła by ukojenie dla naszych nóg i tyłków. Zmęczonych godzinami spędzonymi na siodełkach naszych bików. Które ochoczo śmigały po singieltrackach w okolicy Świeradowa.

Mamy nadzieje że jeszcze kiedyś tu wrócimy i będziemy mogli to wypróbować na własnej skórze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*